MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15328243

nr 1532 8243

Byrå

1800-tal, bemålat. Bredd: 95 cm. Djup: 44 cm, höjd: 99 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:46:34